Financování

Caterpillar Financial Services Corporation

Caterpillar Financial Services ČR s.r.o. byla v České republice založena v roce 1997 jako dceřinná společnost Caterpillar Financial Services Corporation, která je ze 100% vlastněna největším celosvětovým výrobcem stavební techniky Caterpillar Inc (Caterpillar®). Tato skutečnost nám zajišťuje stabilitu a našim zákazníkům finanční jistotu. Od roku 1999 působíme i na Slovensku. Úzce spolupracujeme s firmou ZEPPELIN CZ s.r.o., výhradním zástupcem značky Caterpillar v ČR a na Slovensku a společně nabízíme kompletní, spolehlivé a rychlé řešení dodávky strojů a zařízení.

Výhody financování

Osobní přístup Caterpillar Financial Services ČR s.r.o.
Naše společnost si zakládá na osobním přístupu ke každému zákazníkovi nejen při domlouvání podmínek financování, ale i při poskytování servisu po celou dobu trvání smlouvy.
Díky naší úzké specializaci dokážeme Vaše požadavky řešit rychle, flexibilně a k Vaší spokojenosti.

Rychlé zpracování
Na počátku našeho společného jednání Vám sdělíme podmínky financování. Za zpracování smluv si neúčtujeme žádný poplatek a zároveň Vám nabízíme konzultaci, abychom mohli připravit možné varianty financování odpovídající Vašim požadavkům. Současně Vás upozorníme na výhody a nevýhody jednotlivých variant financování.Na počkání Vám zpracujeme nabídku financování s platností až na dva měsíce a pokud se rozhodnete pro pořízení stroje, můžete odejít s podepsanou leasingovou smlouvou už po 30 minutách.

Garance fixních splátek po celou dobu financování
Garantujeme pevně stanovené leasingové splátky s fixní úrokovou mírou po celou dobu trvání smlouvy. Splátky stanovené ve smlouvě jsou neměnné i při nepříznivém hospodářském vývoji, či nenadálém zvratu na finančních trzích.

Možnost návrhu nepravidelného splátkového kalendáře
Nabízíme možnost snížení splátek v období kdy čekáte nižší příjmy, například v zimním období. Současně nabízíme i obrácenou možnost zvýšení splátky a nebo splátek v obdobích, kdy Vaše společnost očekává vyšší přítok peněz, čímž dojde ke zlevnění financování.